AGAT SphereShield

AGAT, güvenlik ve uyumluluk çözümlerinde uzmanlaşmış yenilikçi bir yazılım sağlayıcısıdır. AGAT’ın ödüllü amiral gemisi ürünü SphereShield, Unified communications and collaboration (UCC) hizmetleri için veri ve etkinliklerin kontrolünü sağlayan lider bir yazılımdır. SphereShield RegTech özellikleri; FINRA, GDPR, KVKK, HIPAA ve MiFID II gibi düzenlemelerin gerektirdiği politika uygulaması için mesajları, dosyaları, sesleri ve videoyu analiz eder

Data Leak/Loss Prevention (DLP) ve Ethical Wall kabiliyetleri ile Kötü Amaçlı Yazılım Önleme(Anti Malware) ve e-Keşif(eDiscovery) gereksinimlerini ele alan gerçek zamanlı içerik incelemesine olanak tanır. SphereShield’ın koşullu erişim yetenekleri ve AI tabanlı risk motoru özellikleri, şirket içi(onPrem) veya bulut(Cloud) ortamda çalışan UC hizmetlerinize önemli güvenlik iyileştirmeleri ekler.

Platform hem çevrimiçi(Online) hem de şirket içi(onPrem) Skype Kurumsal, Microsoft Teams (Office 365), Webex, Zoom, Slack ve yakında Ring Central’ı destekler. SphereShield, şirket içinde(onPrem) ortamlada bir Bulut Güvenliği Erişim Aracısı (Cloud Security Access Broker – CASB) yaklaşımıyla veya ileri/ters proxy ve API ayarlama seçeneklerini kullanan bir çözümdür. Symantec, McAfee, MobileIron, IBM, VMWare, Citrix, BlackBerry, F5, Forcepoint ve RSA gibi önde gelen MDM / UEM, DLP ve Anti-Virus güvenlik platformlarıyla entegrasyon sağlayabilmektedir.